Заступниця міністра оборони сказала, що втрати російських загарбників значно вищі, ніж в України. Хоч, безперечно, втрата кожного нашого захисника – невимовний біль.

Ганна Маляр зауважила, що втрати – неминучий наслідок війни. Адже одна з головних задач сторони, яка воює – знищення фізичної сили противника.

За словами Ганни Маляр, втрати у росіян більші, ніж у нас. Вона зауважила, що у них вони були більші й у 2014–2015 роках, але “зараз той коефіцієнт майже удвічі зріс на нашу користь”.

Вона додала, що на Сході бувають такі дні, коли співвідношення вбитими сягає 1 до 10. Заступниця міністра уточнила, що це не щодня і середній коефіцієнт нижчий. Проте все ж це показові дані.

На жаль, втрати – це неминучий наслідок війни. Без втрат не буває. Одна з головних задач воюючої сторони – знищення фізичної сили противника. Але втрати ворога в рази більше. Це при тому, що у них перевага за кількістю особового складу і озброєння, – сказала Маляр.

Нагадаємо, що Очільник британського міністерства оборони Бен Воллес розповів, що за останніми даними США, якими він володіє, кількість загиблих або поранених росіян перевищує 220 тисяч