Російські загарбники з самого початку повномасштабного вторгнення продовжують використовувати територію Білорусі у своїх злочинних цілях. Зокрема, вони намагаються влаштувати провокації на українсько-білоруському кордоні.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ. У ньому двоє російських окупантів обговорюють плани своїх підрозділів.

Так, російський військовий розповідає знайомому про свої “гастролі” вздовж українського кордону.

Ми в одному місті (в Білорусі). Тут теж мутки мутять… Їздять на провокації, на всіляку маячню. Коротше, з цього боку провокують українців щоб вони, типу, на Білорусь напали… Ну, щоб підключилися, напевно. Нас тисячі півтори тут приїхало, – зазначає загарбник.

Його співрозмовник воює на Донецькому напрямку. Він чекав на те, що підрозділ товариша перекинуть на підмогу саме туди. Однак росіянина чекала невтішна для нього відповідь.

“Знову переїжджаємо з місця на місце. Кожен день переїзд! По всій Білорусі вже побували. Ми були в одному місті, зараз на кордон з Польщею переїхали. Біля Польщі”, – розповідає окупант.

У СБУ зауважили, що такі дії свідчать про те, що Росія не припиняє спроб втягнути Білорусь безпосередньо у війну проти України. Країна-агресорка робить це будь-якими способами.