Ефір з Луценком на каналі пана Порошенка про їхні стосунки з Джуліані? Вважаю, це найбільш абсурдна пропозиція, яку можна почути від екса …

Про це в своєму авторському блозі на “Гордоні” пише радник керівника Офісу президента щодо антикризових комунікацій Михайло Подоляк.

Скажу більше. Минулого тижня сам пан Луценко “по-дружньому” сходив в теплий ефір другого телеканалу Порошенка на ім’я “Прямий”. Щоб в черговий раз представити свою версію скандальних контактів з Рудольфом Джуліані. Навіть у такій гарячій телевізійній ванні це вийшло настільки компрометуюче для Луценка і Порошенка, що ефір блискавично зняли з повтору на каналі і намертво забрали зі сторінок “Прямого” в YouTube і Facebook. Сам факт видалення запису ефіру настільки красномовний, що ніяким іншим ефіром на будь-якому іншому каналі вже нічого не можна додати. Луценко цілком достатньо вже наговорив, щоб і американці, і українці все ідеально зрозуміли в цій історії.

Так що, на мій погляд, пора вже припинити спроби забалакати цю тему. Припинити всі ці інфантильні спроби запросити когось на ефіри. Припинити провінційні понти. В даному випадку пану Луценку абсолютно не допоможуть навіть його улюблені сексистські жарти про екс-посла США Йованович.

Єдине, що Луценко міг би зробити корисного, – це дати відверті свідчення американському правосуддю під присягою про свої контакти з Джуліані, їх реальну мету, про супутні вигоди і про те, чи координувалися ці контакти його тодішнім шефом Петром Порошенком. Якщо американський мін’юст або суд в рамках своєї компетенції дозволять опублікувати такі свідчення, то стенограму свідчень Луценка під присягою тільки і можна буде розглядати як предметну розмову на цю тему.

Все інше буде лише черговою спробою пана екс-прокурора – посередника збрехати в свою користь. Луценку пора вже закінчувати з медійними ескападами і переходити в юридичну площину, щоб нарешті закінчити з цією токсичною історією для України, розпочатою ним же ще в 2017 році. Розпочатої по дурості, через злий намір або через запаморочення від успіхів його тодішнього шефа.

Раніше, колишній депутат Сергій Лещенко звернув увагу на те, що перебуваючи в гостях у кума, Луценко явно розбовтав зайвого.

“Зокрема, він позначив мотив особистої неприязні до посла США Марії Йованович – нібито вона заважала йому повернути в Україну міфічні мільярди доларів, не давала Луценку працювати перекладачем для міністра оборони США і взагалі мала до нього” жіночу образу “.

Зробивши таку заяву, Луценко доповнив пазл ФБР, яке шукало мотив злочину двох спільників – Джуліані та Луценка. Адже Руді Джуліані зараз під слідством ФБР саме через його лобізм інтересів Луценко. Тепер цей мотив заявлений самим Луценком.

Погоджуючись на це інтерв’ю, Луценко явно хотів попіаритися і похвалитися. Його 58 хвилин слави вдалися. Тепер він стане найяскравішою зіркою для журі присяжних в майбутній кримінальній справі. Адже, хоча інтерв’ю з Луценком видалили з Ютюбу і заборонили до повтору на телеканалі “Прямий”, але потрібні люди встигли зробити копію, яка дуже стане в нагоді ФБР США.

У цій непростій ситуації можна порадити Луценку тільки одне – погоджуватися на співпрацю зі слідством, щоб в обмін на свідчення проти Порошенка виторгувати собі послаблення покарання “, – пише Лещенко.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.