Партизани підпільного руху “Атеш” заявили про ліквідацію 19 вагнерівців. Вони загинули від задухи чадним газом в Ростовській області. Це відбулось в одному з наметів тренувального табору. За даними руху, потім загиблих спалили їхні ж командири

Про це йдеться у соцмережах “Атеш”. 
 
17 лютого ми успішно провели операцію з ліквідації 19 так званих “добровольців” ПВК “Вагнер”. 19 людей було задушено чадним газом в одному з наметів в одному з тренувальних таборів Ростовської області, 
– заявили в “Атеш”. 

Також там розповіли моторошні деталі щодо того, що зробили з тілами окупантів. Відомо, що командування вагнерівців викопало траншею та спалило тіла, адже в “армії Росії втрат немає”. 

“Тепер немає 19 людей і не буде ще більше. Ви можете скільки завгодно спростовувати цей факт, але 19 людей уже не повернути”, – заявив рух. 

Ба більше, вони розповіли, що їхні агенти не тільки в армії Росії. Їм вдалось успішно впровадити до лав вагнерівців понад 1000 агентів. 

Передаємо привіт рекрутерам з ПВК “Вагнер”, це було дуже легко, 
– розповів рух. 
 
Додамо, що вагнерівцям не щастить не лише у тренувальних таборах на території Росії, а й в Україні при зустрічі з українськими захисниками. Так 17 лютого російські окупанти вкотре спробували прорвати оборону наших захисників під Бахмутом. Противник розраховував атакувати зненацька, проте маневр ворога прикордонники помітили.  
 
Атаку бійці Луганського прикордонного загону відбили. Четверо окупантів знищено, семеро – поранено, ще один – у полоні. 

«Полонений – найманець ПВК «Вагнер», який донедавна відбував покарання у місцях позбавлення волі країни-окупанта, поповнить наш обмінний фонд», – зазначили прикордонники.