З такими темпами Віталію Кличку недовго залишилось на посаді голови Столиці. Маючи стільки проблем по місту і майже нічого не вирішувати — саме такі дії спричинять скорому його звільненню з важливої посади.

А створення Тимчасової Спецкомісії Верховної Ради з питань функціонування Києва, може не тільки стати ефективним механізмом реагування на проблеми столиці. Воно надасть можливість хоча б обговорити проблеми, з якими місто стикається останнім часом. Крім того, завжди є шанс, що висновки такої комісії стануть підґрунтям для кадрових рішень президента, зокрема, стосовно відділення посади мера Києва від очільника КМДА.

На думку політичних експертів, Київрада залишилася без незалежного виконкому, а КМДА має «біполярні» розлади, оскільки є одночасно і виконавчим органом, і елементом державної вертикалі.

А тим часом в столиці твориться повний апокаліпсис із мостами та метро. Зокрема експерт Дмитро Беспалов прокоментував інформацію щодо аварійного стану двох столичних позакласових мостів — мосту Патона та мосту Метро.

Він відзначив, що міст Метро буде ремонтовано у найближчий період, згідно з заявою мера Києва Віталія Кличка, зазначивши його аварійний стан 29 лютого. Раніше була відома інформація, що ремонт мосту Патона буде виконуватися державою.

Віталій Кличко повідомив, що ремонт мосту Метро розпочнеться у найближчому майбутньому, і приблизна тривалість робіт становитиме один рік. Проте експерт Дмитро Беспалов висловив припущення, що можливо київська влада розглядає варіант проведення якогось поточного ремонту, а не капітального, адже за один рік капітальний обсяг робіт точно не виконаєш, яких потребує міст.

Отож поки старі кадри при владі то в столиці пануватиме розруха. Може самий час для змін?