Україна самостійно вирішуватиме питання перемовин з агресором Москвою, яка не демонструє прагнення до реального діалогу. Однак жодних переговорів з Путіним не буде. Російська держава повинна зазнати поразки, будь-який інший результат буде сприйнято як путінська перемога, що стане сигналом до початку інших конфліктів.

Про це заявив Олексій Данілов — секретар Ради національної безпеки і оборони.

Вн сказав про те, що Україна не вірить у реальні прагнення Путіна до перемовин. Питання щодо того, чи йти на діалог з Росією,Україна визначить самостійно.

Також чиновник зауважив, що фальшиві сигнали росіян про нібито намір вести перемовини ведуть до зволікання з постачанням Україні західних озброєнь.

«Кремль, у свою чергу, посилає фальшиві сигнали про власну «миролюбність» і готовність до завершення війни, що також уповільнює ухвалення рішення Заходом щодо надання Україні нових типів озброєння і військової техніки або збільшення постачань номенклатури, що існує», — пояснив ситуацію Данілов.

При цьому він додав, що Росія повинна зазнати поразки у війні, будь-який інший результат стане показником для авторитарних режимів, і це призведе до нових конфліктів.

«Втім, ще раз хочу підкреслити: Путін з його війною – це ракова пухлина. Якщо її не видалити повністю і остаточно, тільки питання часу, коли почнеться рецидив в ще гіршій формі з розповзанням метастаз по всьому тілу», — підкреслив він.

З словами Данілова, будь-яка зупинка війни без поразки Росії буде розцінена авторитарними режимами як путінська перемога, і це буде сигнал до початку конфліктів і воєн на території різного роду і статусу — спочатку регіонального, а далі глобального масштабу.