Влада Росії хоче помститись голові СБУ Малюку за вдалі спецоперації служби з підриву Кримського мосту та низки нафтопереробних заводів. Готується замах на українського генерала?

Про це розповів політолог Тарас Загородній.

Загородній акцентує, що росіяни навіть хочуть «звалити» на Малюка події у Crocus City Hall.

«При цьому справжні причини ненависті ворога – успішні спецоперації. Путін не може пробачити два удари по Кримському мосту, особливо перший, який був «приурочений» до дня народження глави Кремля, а також атаки морських дронів Sea Baby на кораблі Росії», – наголошує експерт.

На думку політолога, ще однією больовою точкою стали російські НПЗ.

«Ці удари вже завдали ворогу збитків на сотні мільйонів доларів та спричинили проблеми з постачанням палива всередині країни. Удари настільки болісні, що Росія почала напружувати всіх своїх лобістів за кордоном, які почали катати істерики у світовій пресі», – зазначає Загородній.

Він відзначив, що Кремль не має сьогодні ніяких способів впливу на службу.

«Росіяни багато років засилали в СБУ своїх агентів. Однак ситуація вже кардинально змінилась: службу очистили від «російських кротів». Єдиний спосіб, яким тепер росіяни можуть вплинути – це намагатись ліквідувати керівника СБУ», – наголошує політолог.

До того ж, за даними українських спецслужб, голова СБУ Василь Малюк визначений у Кремлі пріоритетною ціллю. Однак, тут на Путіна чекає сюрприз. Адже скільки би замахів він не робив чи то на Малюка, чи то на Сирського, Буданова і Зеленського — українські спецслужби завжди попереду і нівелюють будь-які загрози.