Колишній депутат і зрадник Сергій Пашинський вийшов із СІЗО під заставу у 272 мільйони гривень, яку внесли підприємства Національної асоціації підприємств оборонної промисловості. Йому пред’являють звинувачення у незаконному привласненні та продажу 97 тисяч тонн конфіскованих державою нафтопродуктів.

Про це Пашинський повідомив у своєму Facebook.

Він висловив подяку за нібито «колосальну підтримку» і виразив сором за використання забезпечення, призначеного для виробництва зброї, як застави.

«Я відпрацюю кожну копійку і доб’юся повернення цих коштів», — зауважив він.

Пашинський також повідомив, що повертається до своїх обов’язків і подав заяву про фальсифікацію його розмов, які стали відомі за його словами, через записи, що розповсюдилися в мережі.

Ну і цинізму він нагнав!

А в чому він проявляється, спитаєте ви? Нагадаємо, що 12 лютого 2024 року Пашинському, його бізнес-партнеру та чотирьом іншим спільникам було пред’явлено звинувачення за ч. 1 ст. 255, ч. 5 ст. 191 КК України. Їм загрожує до 12 років ув’язнення. За версією слідства, упродовж 2014-2018 років, через діяльність злочинної організації, до складу якої входили обвинувачені, держава понесла збитки на суму 967 мільйонів гривень.

У справі йдеться про незаконне присвоєння та продаж 97 тисяч тонн конфіскованих державою нафтопродуктів у 2014 році, які були призначені для потреб армії.

Крім того, раніше ВАКС обрав запобіжний захід організатору схеми — бізнес-партнерові Пашинського, Сергію Тищенку, і колишньому заступникові директора державного підприємства, також учаснику схеми. 26 лютого Антикорупційний суд заарештував екс-нардепа Пашинського на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 272,5 мільйонів гривень.