За даними ОК Південь, обстановка в операційній зоні на таврійському і південнобузькому напрямку стабільно напружена, але контрольована.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 33 вогневих завдання.
На Кінбурнській косі уражено район зосередження живої сили, озброєння та техніки противника. Саме звідти окупанти обстрілювали портові буксири та зернові баржі в Дніпро-Бузькому лимані. Демілітарізовано 7 окупантів та 2 одиниці авто-бронетехніки,: пункт базування зруйновано.
На лівобережжі попередньо втрати противника складають 26  агресорів, та 2 танки біля Олешок.
Противник веде бойові дії вздовж берегів Дніпра, облаштовує оборонні рубежі із заглибленням в східному напрямку територій, здійснює передислокацію підрозділів в зону максимального віддалення від району ураження нашою артилерією.

З метою уточнення положення наших військ продовжує використання БпЛА в районах: Олешків, Львового, Голої Пристані, Бериславу. Хоча через погіршення погодних умов кількість повітряних шпигунів суттєво зменшена.
Ворог наносив вогневе ураження із застосуванням РСЗВ та танків в напрямку Чорнобаївки, Антонівки, Придніпровського, Токарівки, Одрадокам’янки, річкового порту і житлових кварталів Херсону.
З важкої артилерії протягом дня кілька разів обстріляно Червоний Маяк, внаслідок атаки дрону, спорядженого ВОГом ,в Бериславі поранено місцевого мешканця.

В Чорному морі корабельне угруповання ворожого недофлоту в кількості 7 кораблів маневрує вздовж узбережжя ТОТ АР Крим. На бойовому чергуванні 1 підводний ракетоносій, споряджений 4 «Калібрами».
В морі помірний шторм, а значить імовірне посилення мінної небезпеки.
Водночас, загрози ракетних ударів, атак дронами-камікадзе та ракетно-артилерійських обстрілів по районах, що в зоні досягання відповідної ворожої зброї, залишаються актуальними.