Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що дасть відповідь щодо своєї можливої участі в президентських виборах-2019 в наступному році.

Відповідну заяву він зробив в ефірі Радіо НВ.

"Після 31 грудня запросіть, і я зможу чітко відповісти на це питання", – заявив Кличко.

Говорячи про майбутні вибори, столичний міський голова також зазначив, що не може "бути ручним" для прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і президента Петра Порошенка.

"Кличко не може бути ручним ні для прем'єр-міністра, ні для президента, тому що, однозначно, це політична боротьба. І в цьому напрямку для мене є пріоритетом те, що я обіцяв киянам реалізувати, і я це відстоюю", – сказав Кличко.

Окрім того, в новому інтерв'ю, Кличко розповів про зустріч під час Євромайдану із біглим екс-президентом Віктором Януковичем, який обіймав тоді посаду голови держави, в його резиденції Межигір'я.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Я миттєво приїхав до Межигір'я, тому що його блокували і наші депутати, попросив зустрічі і зустрічався, був один. Навіть побоювався, тому що поряд із ним постійно знаходився такий міцний хлопець, в руках тримав якийсь брелок. Я розумію, що це тривожна кнопка, в будь-який момент могли, якщо "Кличко буде себе поводити неадекватно"… Хвилювався […]", – розповів Кличко.

За словами мера Києва, він висловив Януковичу свої вимоги і попередив тодішнього президента, що "якщо він не буде здійснювати кроків", конфлікт між мітингувальниками і силовиками буде посилюватися.

"Почув, нічого не став обіцяти, але [я] бачив, що дуже сильно нервував", – повідомив Кличко.

Нагадаємо, що Віталій Кличко відмовився від участі в президентських виборах 2014 року на користь Петра Порошенка, пояснивши це необхідністю висунення єдиного кандидата від демократичних сил.

Наступні вибори президента України заплановано на 31 березня 2019 року. 13 листопада 2018 року КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг опублікували результат спільного соцопитування, згідно з яким лідерами президентського рейтингу є лідер партії ВО Батьківщина Юлія Тимошенко, український комік і шоумен Володимир Зеленський і діючий президент України Петро Порошенко.