Низький антирейтинг актора Володимира Зеленського – це головна перевага, яка може дати йому можливість перемогти у другому турі президентських виборів будь-якого з кандидатів, заявив у коментарі "РБК-Україна" голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Так він прокоментував результати останнього всеукраїнського опитування, яке провів Інститут соціальних технологій "Соціополіс".

"Зеленський є конкурентоспроможним. Я б обережно сказав, що він може перемогти і Тимошенко, і будь-якого іншого кандидата у другому турі, тому що у нього менший антирейтинг. Це головна перевага Зеленського над уже звичними для нас політичними лідерами. І Юлії Володимирівні, і іншим політикам треба серйозно сприймати Володимира Зеленського – як одного з головних фаворитів", – сказав експерт.

Політолог переконаний, що команди інших кандидатів у президенти поки не розуміють, як вибудовувати стратегію для боротьби із Зеленським.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"Це головний біль і проблема, рецепти вирішення якої вони не знайшли для себе, хоча шукатимуть. Дійсно, як боротися із Зеленським, який не є класичним політиком, проти якого не можна застосувати політичний компромат або політичні звинувачення?" – заявив Фесенко.

Згідно з листопадовим опитуванням "Соціополісу", у разі проведення другого туру президентських виборів актор Зеленський обійшов би всіх кандидатів, зокрема й Тимошенко. Актор набрав би на 20% більше, ніж чинний президент Петро Порошенко і на 4% більше, ніж Тимошенко, якби відбувся другий тур.

Вибори президента України заплановано на 31 березня 2019 року, Зеленський поки офіційно не заявляв про намір брати в них участь.