Народний депутат Андрій Лозовий прокоментував політичний матеріал Жидачівської районної газети «Новий час», який за його інформацією є політичним замовленням Анатолія Гриценка проти народного депутата Олега Ляшка. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook. 

«Cьогодні отримав інформацію про замовну огидну проплачену публікацію проти Олега Ляшка в Жидачівській районній газеті «Новий час». За моєю інформацією, головний редактор цієї газети Андрій Данилець отримав за це надруковане лайно конверт з грішми від Львівського штабу одного з кандидатів – вічно непрохідного Анатолія Гриценка, який, будучи міністром оборони, був одним з тих, хто знищував і розграбовав українську армію, шляк би його трафив», – написав депутат. 

Він додав, що не збирається судитися з журналістами, проте зазначив, що справу проти них мають розпочати компетентні органи. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крім цього, Лозовий запропонував Гриценку покаятися і застрелитися, якщо він має офіцерську честь. 

«Отримані гроші Данилець, звісно, не задекларував і не сплатив з них податки, що є підставою для розслідування компетентними органами. Замовнику ж цієї бздури у районній газеті знаному мантилепу Анатолію Степановичу Гриценку раджу не поливати брудом значно сильніших за нього політичних опонентів, а проаналізувати скільки горя він зробив для держави і нації, розвалюючи її військо – і як дорого ми сьогодні за це платимо – і, якщо він, все-таки офіцер – публічно покаятись і застрелитись», – гостро відреагував він. 

«Глибоко переконаний, що політики мають змагатися своїми програмами, ідеями, перш за все – діями, а не взаємним поливанням брудом. Різного роду маніпуляції і чорнуха – це викривлення реального вибору громадян», – резюмує він.