Глава Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, якому напередодні НАБУ і САП повідомили про підозру в отриманні хабара, до останнього часу був членом партії “Батьківщина” і соратником Юлії Тимошенко.

Сьогодні, 5 лютого, глава наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко розповів в блозі про те, кого саме затримали НАБУ і САП за підозрою у хабарництві.

Він пояснив, що голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян є давнім соратником Юлії Тимошенко і членом партії “Батьківщина”.

Так, Лещенко розповів, що Мунтян вимагав хабар в розмірі 400 тис. доларів. Відзначається, співробітники НАБУ перехопили переговори глави облради і дізналися, що він зумів переконати депутатів проголосувати за необхідне рішення без будь-яких проблем.

Слідство з’ясувало, що він зумів отримати 180 тис. доларів, після чого його затримали. Лещенко нагадав, що Мунтян в партії Тимошенко з 2005 року і йшов з нею на парламентські вибори під 31-м номером у списку.

Також раніше він був одним з помічників нардепа від партії “Батьківщина” в минулому скликанні парламенту.

До цього Лещенко запевняв, що Юлія Тимошенко уклала альянс з Віктором Медведчуком, головною метою якого є зміна влади в Україні.