Редактор ресурсу Defense Валерій Рябих прокоментував ситуацію, що склалася на Херсонщині, де ЗСУ за словами Арестовича майже взяли окупантів у “кільце”.

Автор досліджень та публікацій з проблематики інформаційно-психологічної боротьби Валерій Рябих розповів, як можуть розвиватися події у Високопілля, де близько 1000 окупантів потрапили до “кільця”.

Перше, на що вирішив наголосити директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express, що це лише початок. Експерту випадок із оточенням військ РФ біля одного з населених пунктів Херсонщини видається дуже показовим, оскільки демонструє нові можливості ЗСУ:

“Збройні сили України показали можливість такого вогневого контролю. Тепер загроза складається для всього угруповання, тому від послідовності дій противника зараз можна говорити про те, яка буде тенденція”, – зазначив експерт в інтерв’ю для телеканалу “Апостроф TV”.

Також Валерія Рябих перерахував усі можливі варіанти ворога в даній ситуації: “Або противник планомірно знищуватиметься на правому березі Дніпра, або противник покаже “жести доброї волі” з метою евакуюватися звідти та звільнити цю територію, або противник не отримає шансів вийти із цієї ситуації живим і методично знищуватиметься із застосуванням усіх наявних ресурсів, які є у ЗСУ для цього”.