Екс-нардеп від “Батьківщини” Ігор Луценко призначений радником міського голови Києва Віталія Кличка. Про це Луценко написав на своїй сторінці в Facebook.

“Останнім часом мене часто запитують – чим я буду далі займатися? Відповідаю: тим, чим і попередні 12 років і 1 місяць. З сьогоднішнього дня ще й офіційно. Я призначений радником міського голови з питань запобігання та виявлення корупції в Києві”, – написав Ігор Луценко.

За його словами, він буде працювати на громадських засадах. Фото відповідного розпорядження Кличко він опублікував в соцмережі.

Ігорю Луценко 40 років. Раніше він працював журналістом, а в 2014 році був обраний депутатом Київської міської ради за списком партії “Батьківщина”. З червня 2014 по 2015 рік був головою постійної комісії Київради з питань культури і туризму. Влітку – восени 2014 року Луценко служив в батальйоні “Азов”. А з 27 листопада 2014 року – був нардепом від партії “Батьківщина” у Верховній Раді 8-го скликання.

Відзначимо, що вітчим Ігоря Луценка – Володимир Стельмах, який очолював НБУ з 2008 по 2010 рік. А в 2018 році Луценко публічно підтримав радикала Сергія Стерненко, який убив 29-річного десантника 25-ї аеромобільної бригади ЗСУ Івана Кузнєцова.