На кого РФ тільки не готувала замахи і все невдало. Загроза життю була і в подружжя Зеленських, і командування ЗСУ типу Сирського та Залужного, і навіть міністрам. Наступним, схоже, під удар попадає одіозний мер Віталій Кличко, адже як інакше пояснити, для чого за охорону робочого офісу Кличка та його команди заплатять 21,9 мільйона гривень?

Так Київська міська рада уклала угоду зі столичною поліцією щодо забезпечення ладу і спокою в приміщенні робочого кабінету київського мера, розташованого на Хрещатику, 36. Цю послугу з охорони громадського порядку та безпеки було придбано шляхом публічної закупівлі, проте тендер був проведений без відкритих торгів.

Інформацію про це можна знайти в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Зазначено, що Київська міська рада, використовуючи механізм безпосереднього залучення правоохоронців, провела закупівлю послуг з охорони громадського порядку та безпеки для будівлі, де розташований робочий кабінет мера Києва Віталія Кличка.

Гроші – 21 млн 958 тис. 427,04 гривень – отримає Управління поліції охорони в м. Києві. Угода передбачає охорону будівлі до кінця 2024 року.

Цікаво від кого Кличко та його команда будуть охоронятись, від простих українців, які неодноразово вимагали спрямовувати якнайбільше коштів на оборону та ЗСУ, а також виступають проти розкрадання бюджету Києва. Від них Кличко буде охоронятись?

Чи можливо від киян, яким набридла бездіяльність мера, тому що Київ почав сипатись на очах в прямому сенсі слова. То проблеми з метро, де закривають відразу декілька станцій й ще одна гілка на межі закриття, то вже починаються проблеми з водопроводом, де труби не були готовими до морозів. Тоді виникає питання — для чого ті ухвалення бюджету щороку, якщо Кличко та його команда вже який рік займаються не тим що потрібно й діють проти інтересів киян? Віталя, тут не за власну дупу треба переживати, а за народ. Однак про це він, схоже, забув остаточно.