Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков після скандалу з собакою Шариком, в який потрапив парламентарій від фракції “Слуга народу” Євген Брагар, закликав нардепів більш виважено підходити до того, що вони говорять.

Під час Погоджувальної ради Верховної Ради 3 лютого спікер звернув увагу, що на нардепах лежить куди більша відповідальність, ніж на будь-кому.

“Хочу звернути увагу, що ми повинні більш виважено думати над тим, що ми говоримо. Не тільки під час ефіру, а й під час роботи або спілкування з людьми. Я розумію, що у нас є право робити помилки. Але відповідальність на народних депутатах лежить більша, ніж на будь-кому. З не завжди зручних крісел Верховної Ради України можна знову опинитися ближче до людей. Тому я дуже рекомендую всім частіше спілкуватися з людьми. Чути проблеми. Якщо є можливість – допомагати в їх вирішенні “, – сказав він.

Разумков також нагадав, що деякі з депутатів почали забувати, про що говорилося на виборчій кампанії.

“І ми всі багато говорили про це на виборчій кампанії, але деякі з нас забули про це, коли стали народними депутатам. Залишайтеся людьми. Значок, мандат нардепи – це не привілей, а відповідальність. І давайте, все-таки, будемо дотримуватися нашої позиції “, – підкреслив він.