У четвер, 4 червня, перед нарадою керівників правоохоронних органів, присвяченому протидії насильству з боку правоохоронців, глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков прокоментував “Країні” збір підписів в Раді за його відставку.

“Глава МВС завжди працює в стані коли комусь щось не подобається”, – сказав Арсен Аваков, утримавшись від більш докладних пояснень.

Відзначимо, що координаційна нарада керівників правоохоронних органів проходить під головуванням генпрокурора Ірини Венедиктової. Крім Авакова, в ньому беруть участь глава СБУ Іван Баканов, міністр юстиції Денис Малюська, в.о. директора ГБР Олександр Соколов, глава Нацполіціі Олександр Клименко, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова, голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко та інші.

Нагадаємо, що в “Слузі народу” хочуть заслухати Авакова по Броварах і Кагарлиці на годині запитань до уряду в п’ятницю.

Також ми писали, що на засіданні 2 червня нардеп від “Слуги народу” з трибуни Ради закликав відправити Авакова у відставку. Пізніше стало відомо, що депутати вже почали збір підписів до проекту постанови про звільнення Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.