Росія стоїть на межі катастрофи, до якої її штовхають як дії російських добровольців та диверсантів, які заходять на територію РФ щоб знищувати окупантів, так і нова терористична загроза. Путіну погрожують особистою ліквідацією, а в Росії може початись справжня громадянська війна, що є страшним сном диктатора.

«Ісламська держава» погрожує Путіну та Росії новими актами тероризму. На фоні цих подій Пєсков вже зазначив, що «протидія тероризму потребує міжнародної співпраці», проте така співпраця майже відсутня. За його словами, Путін вже звертався до багатьох світових лідерів для обговорення ситуації, але без західних країн. 

Про це повідомив військовий аналітик Ігаль Левін.

«Як я вже говорив, будь-що — і Росія завжди біжить плакатися до США, і зараз вони розігрують цю карту. Зверніть увагу, як пішли кудись на десятий план убивства Пригожина, Навального, фальсифіковані вибори й те, що Україна переносить війну на територію РФ. Кремль намагається показати, що це все пил.», — розповідає Левін.

За словами військового аналітика, Москва постійно намагається копіювати патерни поведінки Заходу, особливо американців — патерни поведінки панів.

«Тому не дивно, що Пєсков — рот Кремля — починає крутити платівку, мовляв, ну яка там Україна, це взагалі наша внутрішня нісенітниця, громадянська війна, один народ, ми тут самі розберемося, але ось же — найлютіша “Ісламська держава”, міжнародна загроза, абракадабра, страх і жах. Путін, переляканий ударами по НПЗ і перенесенням війни на територію РФ, намагається зараз розіграти карту жупела міжнародного тероризму.», — зазначає Левін.

Отже, тероризм це дійсно страшно, але Росія якраз таки частина цього міжнародного тероризму, як і Іран, але анітрохи не жертва. У будь-якому випадку для багатьох росіян стало очевидним: вони більше не живуть у безпеці, незважаючи на те, що обміняли свою свободу та права на умовну безпеку. Все це зруйнувалося.