Дмитро Разумков в черговий раз красиво переграв ОП в кейсі з Вітренком. Про це пише тг-канал “ЗеРада”.

Він не виходячи на першу лінію протиріч і конфлікту, збудувавши навколо себе коаліцію незгодних провладних (Коломойський / Тимошенко) домігся свого. Причому виглядало це так само легко і невимушено, як удар фехтувальника.

Ситуативні інтереси різних груп зійшлися в точці таким чином, що спікер зміг цим скористатися і зайвий раз вказав Єрмаку і особисто президенту на те, що парламент- це парламент, а не управління ОП за призначенням зашкваренних чиновників.

“Так само Разумков чітко вгадав ставлення електорату до менеджерів типу Вітренко.

Ось так склавши електоральні переваги, інтереси груп можна домогтися бажаного результату “, – констатує” ЗеРада “.

Відзначимо, Дмитро Разумков дуже жорстко прокоментував своє неголосування за кандидатуру Вітренка на посаду міністра енергетики і віце-прем’єра.

Зокрема, відповідаючи на питання про позицію щодо призначення Юрія Вітренка, спікер парламенту заявив, що вона є незмінною: Разумков утримався як під час першого, так і під час другого голосування. Мотивом такого рішення спікера є премії, які отримує Вітренко від свого бізнесу під час “важкої економічної ситуації в країні, коли тарифи б’ють по простих людях”.

Коли люди чують, що хтось із чиновників отримує багатомільйонні премії, то вони нас не зрозуміють, – уточнив Разумков.

Спікер пояснив, що він вважає неправильним поєднувати бізнес і державні посади, тому “чимось доводиться жертвувати”.

Також Разумков заперечив, що впливав на групу депутатів “слуг”, які також не голосували за призначення Вітренка.

“Разумков демонструє всім яким повинен бути український політик, що потрібно мати принципи, а не шукати вигоду. В ОП сильно напружилися і вважають його заяви публічним стартом президентської кампанії, але Спікер Ради не поспішає, всьому свій час …”, – коментує позицію Разумкова “ЗеРада”.

Додамо, що українці уже давно пишуть в соц мережах, що Разумков може стати наступним президентом України і це просто ідеальний кандидат.