Замість нардепа від фракції «Голос» Святослава Вакарчука в парламент пройде Андрій Шараскін. ЦВК має прийняти постанову про визнання його народним обранцем.

 

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на прес-секретаря партії Ярему Духа.

“Андрій Шараскін приєднається до фракції “Голос”в Раді. Андрій Шараскін (позивний” Богема “) – доброволець, вчений, режисер і актор. Зараз він очікує постанови ЦВК про визнання обраним, щоб подати документи і стати народним депутатом”, – сказав Ярема Дух .

Місце Вакарчука в парламенті повинна була зайняти Аліна Свідерська (№19 у партійному списку), проте вона вирішила залишитися в команді партії, але поза парламентом. Тому місце в Раді отримав №20 Шіраскін.

“8 жовтня закінчився останній день, коли вона повинна подати документи в ЦВК, тому автоматично заходить Шараскін. Аліна прийняла рішення залишатися в команді” Голосу “, але не заходити в Раду”, – додав Дух.

У ЦВК підтвердили, що Свідерська не надала документи, а термін спливає 8 жовтня.

Шараскін народився в 1977 році в Тернополі, де і живе. Він закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенко-Карого та став актором. За час професійної акторської діяльності знявся в серіалах “День народження Буржуя” та “Жіночий лікар”.

У 2006 році заснував компанію “Театральна компанії Андрія Шараскін”, яка до цих пір займається театральними постановками та співпрацює з театрами Львова, Тернополя та Івано-Франківська.
Шараскін брав участь у подіях на Майдані. А з серпня 2014 до січня 2016 роки воював на Донбасі. З 2016 року перебував заступником командувача Української добровольчої армії по суспільно-політичних питань. За участь в захисті Донецького аеропорту отримав орден “За мужність” III ступеня та нагороду президента України – медаль “Учасник антитерористичної операції”. Також має відміну міністра оборони “Знак пошани”.

У 2019 Шараскін став головою Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму “Трансформація України”.