У понеділок, 3 лютого, померла Валентина Шевченко, яка з березня 1985 по червень 1990 року було головою Президії Верховної Ради УРСР.


На момент смерті Валентині Шевченко було 84 роки. Дмитро Разумков від імені всього парламенту і депутатського корпусу висловив співчуття всім її рідним і близьким.

Згідно з даними з відкритих джерел, Валентина Шевченко народилася 12 березня 1935 року в Кривому Розі. Її батько був шахтарем. Сама вона після університету працювала вчителем географії та секретарем комсомольської організації школи. З 1957 почала просуватися по кар’єрних сходах в комсомолі. А з 2002 року Валентина Шевченко була головою “Конгресу ділових жінок України”.

Нагадаємо, воротар казахстанського клубу Молодіжної хокейної ліги (МХЛ) «Снігові барси» Вілен Прокоф’єв помер в 18 років. Про це повідомляється в Twitter команди.

У листопаді минулого року у Прокоф’єва діагностували саркому Юінга – злоякісну пухлину кісткового скелета. «Воротар” Снігових барсів “після чотирьох місяців боротьби з важким захворюванням пішов з життя. Ми висловлюємо свої співчуття всім родичам, друзям і тим, хто знав Вілена », – написали представники клубу.