Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі, перебуваючи з візитом в Естонії, підтвердив підтримку України та закликав до цього інші держави.

Про це Клеверлі сказав в інтерв’ю естонському мовнику ERR.

«Ми знаємо, що планується контрнаступ, і Велика Британія ясно дала зрозуміти, що продовжить підтримувати Україну доти, доки російські війська не покинуть країну. І ми також закликаємо всі інші країни, які зараз підтримують Україну, твердо стояти за Україну стільки, скільки потрібно», – заявив Клеверлі.

На запитання, яку ідею він хотів би донести до президента РФ, глава МЗС Британії відповів: «Послання Путіну зрозуміле – ваша спроба вторгнення в Україну провалилася, вам потрібно вивести свої війська і відновити спокій на Європейському континенті».

«Путін мусить зрозуміти, що країни НАТО твердо стоять на захисті одна однієї. Я пишаюся тим, що я перебуваю тут, в Естонії… Тут я відвідав бойову групу НАТО, яку очолюють британці. Міжнародний захисний підрозділ і НАТО сильні і будуть ще сильнішими саме завдяки безглуздому вторгненню (Росії – ред.) в Україну», – додав Клеверлі.