Ряд осіб хоче повернути в ЗСУ радянську систему харчування, підлаштувавшись під групу бізнесменів. Через це в квітні армія могла залишитися взагалі без харчування.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю

За словами Резнікова, його відомство виставляє постачальникам харчування для армії чіткі вимоги. Головне завдання – забезпечити гарантоване якісне харчування наших воїнів.

Міністр оборони каже, що йдеться про сотні тисяч осіб, які змінюють місця дислокації і, за рішенням командування, швидко концентруються у визначених районах або переміщуються туди, де треба.

“Це реалії війни. Нам потрібен запас міцності, щоб гнучко реагувати на ці потреби. Інакше будуть зриви. Тому ми виставляємо постачальникам чіткі вимоги. На жаль, дехто не хоче цього розуміти. Є низка осіб, для яких мета – не забезпечити армію, а змусити військових під час активної фази бойових дій підлаштуватися під побажання певної групи бізнесу. Я не знаю, в чому причина, але тут очевидна проблема з пріоритетами. Ця бездумна активність вже наносить шкоду”, – сказав міністр.

Українська армія була за крок до того що лишилися би в квітні без харчування взагалі.

Резніков додав, що ті особи фактично вимагають повернути у ЗСУ радянську систему харчування. Щоб не було ні якості, ні різноманіття. І знову – лише заради того, щоб певна група компаній могла комфортно заробляти. Міноборони вимагає гарантії постачання, якість і дотримання раціону

“Міноборони готово купувати через Prozoro, публікувати ціни. Як тільки буде створено відповідний майданчик, ми це зробимо. Але я точно не дозволю зруйнувати систему безперебійної організації харчування наших захисників і захисниць, яка витримала навантаження воєнного часу. Якщо хтось не контролює свої політичні амбіції чи дав комусь обіцянки, які не може виконати – це не причина позбавляти армію продовольства, тим більше – у такий відповідальний момент”, – наголосив він.