Аеропорту в Маріуполі – бути! Вірніше, знову працювати. Це одне з головних питань, яке не дає розвиватися стратегічно важливому для всієї країни місту. Відсутність аеропорту підриває обороноздатність Маріуполя, замість того щоб її зміцнювати. Це як “двічі два – чотири”.

Про це пише у своєму Фейсбуці голова Виконавчого комітету реформ України Міхеїл Саакашвілі.

Кілька тижнів тому ми побували в Маріуполі із главами МФО “Прості рішення і результати” Юлією Клименко, Єлизаветою Ясько, Володимиром Кабаченком, а також народним депутатом Олександром Качурою. І ось результат цієї поїздки. Сьогодні ця ініціативна група депутатів направила відповідне звернення на розгляд відновлення роботи маріупольського аеропорту в сесійній залі Верховної Ради. Звернення підтримало 270 народних депутатів. Якби це був закон, він би вже був прийнятий.

Тепер це звернення направлять головнокомандувачу, президенту Зеленському, щоб він ухвалив відповідне рішення.

Відкриття аеропорту в Маріуполі було однією з передвиборчих обіцянок президента, тому я впевнений, він для цього зробить усе можливе. Також я знаю, що міністр Олександр Кубраков уже готує робочу нараду із цього питання і з його боку затягування процесу не буде.

Маючи досвід протистояння російській агресії, можу сказати, що закривати аеропорти поблизу окупованих територій – контрпродуктивно. Так у Грузії ми б ніколи не змогли привезти 8 млн туристів на рік. Такі необдумані рішення, навпаки, грають на руку агресору і дозволяють йому домагатися свого – депресивні регіони захоплювати завжди легше!

Маріуполь – приголомшливе місто з величезним потенціалом. Аеропорт поверне в нього життя, і ось побачите – за кілька років в Україні народиться нова туристична зірка, усе необхідне для такого майбутнього в цього міста є!

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.