Нарешті Зеленський виконав одну обіцянку Голобородька: простий вчитель став жити як президент!

Про це на своїй сторінці в Фейсбук пише головний редактор видання “Цензор НЕТ” Юрій Бутусов.

Далі подаємо в оригіналі.

Професор Харківського університету, генеральний прокурор Ірина Венедиктова проживає з серпня в президентській резиденції в Пущі-Водиці, оплачуючи оренду резиденції площею в 675 квадратних метрів за 64 тисячі гривень на місяць.

При цьому утримання резиденції, яка належить Державному управлінню справами обходиться платникам податків в 164 тисячі гривень на місяць – 100 тисяч доплачують платники податків.

У проекті бюджету 2021-го року на фінансування Державного управління справами заплановано різке збільшення витрат на 32%, а всього на обслуговування президента і вищого керівництва України заплановано витратити 3,2 мільярда гривень!

Президент Зеленський подав приклад всім чиновникам – він проживає в іншій державній резиденції в Конча-Заспі площею 2000 квадратних метрів, на ділянці площею 6 гектарів.

Нагадаю, Володимир Зеленський – згідно з декларацією, офіційний мультимільйонер, володіє великим числом квартир і будинків в Києві, Великобританії, Італії, Грузії, Криму, і має достатньо коштів, щоб не відривати гроші на своє утримання у платників податків.

Однак тільки на ремонт його держрезиденції цього літа платники податків вже витратили за даними Прозорро понад 300 тисяч гривень – щоб їх Слузі було комфортно відпочивати. А всього на ремонт резиденції витратять 3,5 мільйона гривень платників податків.

В ході виборчої кампанії Зеленський сказав про держдачі так: «Нехай в цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну якісь табори, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції – я не бачу в них взагалі ніякого сенсу. Коли ми їздимо по Європі, ми бачимо старі резиденції королів, це сьогодні що? Це все – для екскурсій».

«Мене б на один тиждень туди відправити, якби це було можливо. Я б їм влаштував! Кортежі – нах *! Пільги ваші – нах *! Дачі – нах *! Щоб простий вчитель жив, як президент. А президент жив, як учитель »- так сказав Слуга народу учитель Голобородько.

Однак сам Володимир Зеленський за свої слова і за брехню відповідальність брати не хоче …

Коли в Україні в майбутньому з’явиться влада, яка поважає своїх громадян, всі ці президентські дачі і резиденції Держуправління справами за винятком якогось одного скромного будинку треба буде обов’язково продати.

Ми не феодальна совкова країна. Це просто аморально, ганебно так жити, коли немає грошей на армію, на оборону, на маски для лікарів, коли не вистачає безкоштовних тестів на коронавірус, коли немає ніякої підтримки бізнесу, витрачати на комфорт такі кошти і утримувати офіційних мультимільйонерів – Слуг народу за рахунок самого народу.

Вважаю, що і генеральний прокурор, і президент повинні з’їхати з займаних приміщень у щось більш скромне і адекватне статусу керівників країни, в якій економічна криза і падіння рівня життя.

Сподіваюся, вони почитають, подивляться як це виглядає з боку, і приймуть рішення з повагою до платників податків. Інакше ці резиденції стануть справжнім символом виборчої кампанії Слуг ..