Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, який із командою прибув із робочим візитом до Києва, про це він повідомив у Telegram.

https://www.youtube.com/watch?v=79eHRRaYgJ8

Зеленський подякував Воллесу за цей візит, а також висловив вдячність всій Британії, її уряду та Прем’єр-міністру Борису Джонсону за допомогу Україні. Президент наголосив, що Велика Британія під час повномасштабної війни продемонструвала, що є справжнім другом та партнером України.

Він зазначив, що часто спілкується з главою британського уряду. Такий самий теплий контакт, за словами Зеленського, відбувається на рівні міністрів, а також керівника Офісу Президента з британською стороною.

Я вдячний за справжню об’єднану роботу. Ці слова завжди переходять до дій, що дуже важливо. Зброя, фінанси, санкції – три речі, у яких Велика Британія послідовно показує своє лідерство у підтримці України, – наголосив глава держави.

Своєю чергою міністр оборони Великої Британії заявив, що Україна спроможна витіснити російські війська зі сходу. Воллес також зауважив, що російський фашистський режим на межі колапсу, зокрема у тому, що стосується воєнної потуги.

Воллес запевнив у тому, що Британія і надалі підтримуватиме Україну. Окрім Резнікова й Зеленського, на зустрічі також був присутні міністр внутрішніх справ Денис Монастирський і голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Наприкінці зустрічі Зеленський подарував міністрові Воллесу екземпляр воєнної марки “Рускій воєнний корабль всьо” і поставив свій підпис.