В ефірі одного з телеканалів вона прокоментувала відмову її сина Міхеіла Саакашвілі від їжі, а також заявила, що не знає, скільки справ відкрито проти її сина, але переконана, що “всі вони сфальшовані.”

“Це було зроблено спеціально, щоб він не міг перебувати тут, у Грузії. Але нічого доброго їм (владі – 24 канал) це не принесе. Якщо, не дай Боже, щось трапиться з моїм сином, я вважаю, буде погано і для них”,
– сказала жінка.

Нагадаємо, ми вже повідомляли про те, що мама Міхеїла Саакашвілі розповіла, як дізналася про його приїзд додому, що думає про голодування сина

Мама третього президента Грузії, голови Виконавчого комітету реформ при президенті України Міхеїла Саакашвілі, який перебуває в ув’язненні у СІЗО Руставі вже місяць, розповіла про свої переживання стосовно долі сина.

Про це грузинський історик Гіулі Аласанія розповіла у програмі “БАЦМАН”.

Міхеїл нічого не сказав матері, коли саме збирається повернутися додому, яким чином і навіть коли приїхав, Гіулі дізналася про це з теленовин.

“Я не знала, що він вертається. Він казав, що повертається, і я знала, що це він зробить. Я навіть не збиралися з ним говорити на цю тему: якщо він прийняв рішення – це кінець, він це зробить. А потім він зник на два дні. Я не очікувала, що він зникне раптом, але я чекала, що він щось зробить. А потім з’явився квиток – наш спільний. Я зрозуміла, що ніякого спільного повернення не буде. Що тут щось інше. Потім з’явилися ось ці відео”, – розповіла Гіулі Аласанія про те, як дізналася про приїзд сина.

Гіулі Аласанії два дні тому вдалося відвідати сина у в’язниці і, за її словами, він не втратив свого оптимізму.

“Я його буквально два дні тому бачила – якось отримала дозвіл. Він – оптиміст, оптиміст непоправний. Він якось із надією дивиться у майбутнє. Вважає, що все буде гаразд. Щоправда, на якій підставі, я не знаю. Зараз починати вступати в якусь полеміку, яка зараз наперед приречена, мені не хотілося. Коли я приїхала, він явно не хотів, щоб ми говорили. Якось уникав питань, я і не збиралася йому ставити запитання, я відчула якось, що не треба їх ставити”, – сказала з сумом у голосі жінка.

Гіулі всіляко уникала говорити про те скрутне становище, в якому її син зараз опинився. Під кінець інтерв’ю вона наголосила, що як мати дуже бажає йому здоров’я.

“Я хочу йому сказати, щоб він трохи подумав і про себе теж. Мені, звичайно, дуже подобається, що він робить для Грузії. Але для мене, як матері, дуже важливо, щоб він був живим і здоровим. Для мене це дуже важливо “, – сказала Аласанія.