Людина, яка порушила правила дорожнього руху, так та, яка має звинувачення у корупції, повинна бути мобілізована.

Таку думку висловив міністр юстиції Денис Малюська.

«Це нонсенс, безумовно – таких людей треба мобілізувати. Це ми говоримо про тих, хто не у в’язниці. Їх багато є. Є ті, хто у в’язниці, і так само реальної небезпеки для суспільства чи армії не становлять. Найкласичніший, найгарячіший приклад, який не дискутується, – корупціонери. Їх посадили у в’язницю, а чи не варто, хай вони кров’ю захищають свою репутацію – умовно кров’ю, безумовно. Але-от на фронті чимало з них готові, бажають виправдатись, і це не люди, які почнуть стріляти по своїх», – сказав він.

Він також навів приклад людей, які не отримали строк позбавлення волі за порушення правил дорожнього руху.

«Наприклад, людина порушила правила дорожнього руху, поїхала на червоне світло, машина виїхала на перехрестя, вона цю машину об’їхала, середньої тяжкості ушкодження у іншого водія, є кримінальне провадження, отримала покарання з відстрочкою виконання. Вона гуляє по вулицях, є сім’я, вона працює, просто періодично вона відвідує наші центри апробації. Ця людина не підлягає призову. У мене велике запитання, а чому?..» – додав Денис Малюська.

Він наголосив, що мобілізація людей, які перебувають у таборах або в тюрмах, у місцях засудження, відбудеться, якщо з цією ідеєю погодиться та підтримає Верховна Рада України.

«Формально, як це відбудеться – якщо з цією ідеєю погодиться, підтримає Верховна Рада, я не можу розписуватися за Верховну Раду, коли це відбудеться чи як це відбудеться. Моє переконання, що це робити потрібно, і я вірю в те, що це неминуче», – зазначив міністр.