Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов таки звільнив свого позаштатного радника і неофіційного головного реінтегратора ОРДЛО Сергія Сивоху.

Про це повідомив блогер Кирило Сазонов у Facebook, офіційного підтвердження досі немає.

«Ловіть сенсацію, друзі. Указ ще не опублікований, але рішення прийнято і підписано. Дуже серйозні джерела підтверджують», – пише Сазонов про звільнення Сивохи.

«Платформа примирення накрилася мідним тазом, продюсер Сивохо не виправдав високої довіри. Двері прямо там, прощайте…», – додав блогер.

“Хоч якась позитивна новина, Мені подобається, як влада реагує на реакцію громадськості. Якби Сивохо ще й гроші повернув, які вбахали у платформу примирення, Перший “примирений” пішов….Як тепер без пердюсера?, – коментують цю інформацію у мережі.

Зазначимо, що напередодні Сивоха заявив про своє бачення переговорів щодо Донбасу із представниками окупованих територій та власної ролі в якості позаштатного радника секретаря Ради національної безпеки України.

“Багато кажуть: шоумен, що він в цьому розуміє? Я – продюсер, я вмію організувати процес. Я вмію організувати професіоналів, які сприятимуть успішному процесу. Це не означає, що я виступаю як юрист, як дипломат-міжнародник чи експерт. У мене є ці люди, і повірте, вони – на своєму напрямку найкращі», – розповів Сергій Сивохо і відповідь на питання, чи не шкодує він, що пішов у політику з шоубізу.

На питання, чому ж представники міжнародної спільноти засудили створення Консультативної ради, він відповів, що «якщо Путин може купувати представників німецьких політичних сил, то хіба ж Порошенко не може теж купувати».

Конфлікт на Донбасі Сергій Сивохо бачить багатошаровим: між Росією та Україною, між РФ та представниками бойовиків та між українцями.

«Це один з варіантів гібридної війни, коли країна-агресор ініціює та підтримуж внутрішній конфлікт», – резюмував Сивохо.

Однак, тепер виходить, що його робота так і не буде завершена.

Крім того, дуже цікавою є позиція Секретар РНБО Олексія Данілова. Ось як він прокоментував нещодавній напад на свого радника.

Чиновник пояснив, що ні Сивохо, ні будь-хто інший з його 11 позаштатних радників не уповноважений офіційно представляти позицію РНБО України з будь-яких питань, оскільки працюють у відомстві на громадських засадах.

“У той же час хочу підкреслити, що кожен з моїх 11 позаштатних радників має свою власну позицію. І тому абсолютно робочою є ситуація, коли позиція моїх позаштатних радників або істотно відрізняється від моєї позиції, або кардинально з нею розходиться, що трапляється постійно, але ці розбіжності не припиняють дискусію”, – пояснив секретар РНБО.