Речник української делегації у ТКГ Олексій Арестович заявив що вже 7 квітня о 15.00 відбудеться чергове засідання контактної групи. Головною темою онлайн зустрічі буде повернення до неухильного дотримання режиму припинення вогню на Донбасі.

Він наголошує, що важливо докласти максимум зусиль для повернення до того стану безпеки, який був у перші тижні і місяці нового перемир’я на Донбасі.

“На порядку денному екстреного засідання ТКГ, в першу чергу, є питання безпеки. А також повернення до суворого дотримання додаткового комплексу заходів щодо режиму припинення вогню, який порушується останнім часом все частіше і частіше”, – сказав Арестович.

За словами Арестовича, у межах майбутнього позачергового засідання ТКГ розв’язуватимуть питання про проведення ремонтних робіт з відновлення електроенергії помпової станції Південнодонбаського водоводу. Наступне засідання ТКГ за планом мало відбутися 14 квітня.

Зазначимо, що ситуація на Донбасі почала загострюватися ще з кінця березня. Саме тоді українська розвідка зафіксувала, як Росія стягує зброю до окупованого Криму.

За даними ЗСУ, Росія нарощує свою присутність у Воронезькій, Ростовській та Брянській областях. Усі ці регіони межують з Україною. У Кремлі заявили, що роблять це “у межах підготовки до майбутніх військових навчань “Захід 2021”.

Паралельно з цим Росія активно почала перевіряти бойову готовність своїх збройних сил. Загалом у квітні запланували провести понад 4 тисячі навчань різного масштабу.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.