Попри спроби ворога відкинути ЗСУ із зайнятих позицій на Лівобережжі, українські військові й далі просуваються та не дозволяють противнику погіршити своє становище на Херсонщині. Позиції у лісі зайняті, біля Кринок йдуть бої, ініціатива залишається на нашому боці. Бонусом до цього російське командування вимушене вводити додаткові сили для компенсації недостачі живої сили на напрямку, а ЗСУ їх розбивають як і вдень, так і вночі. При чому, в землю сотнями ЗСУ укладають залишки еліти армії РФ.

Про це повідомив речник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук.

“У ворога великі втрати. Вони стосуються 70-ї мотострілецької дивізії, яка є однією з найкращих сьогодні у збройних силах Російської Федерації, не кажучи вже про 104-ту дивізію ВДВ, 810-ту бригаду морської піхоти. Усі вони зазнають великих втрат. І є велика втрата у бойовій техніці, тому що дуже активно та ефективно працює наша розвідка, наша артилерія, весь комплекс, який сьогодні у нас є, працює на ураження ворожих сил”, — наголосив експерт.

Він відзначив їхні дії на лівому березі Дніпра, різні складові українських захисників, такі як морпіхи, територіальна оборона, Сили спеціальних операцій та інші підрозділи, зв’язали російське угруповання «Днепр».

“Усі ті, хто сьогодні тримає плацдарм на лівому березі, вони просто скували це угруповання військ “Днепр”, туди вже підтягують дивізії із Криму, і наші тримають це все. У нас в Одесі кажуть так: 300 спартанців нервово курять осторонь. Наші навіть не титани, не кіборги, я не знаю такого слова, просто молодці. Я сподіваюся, що таких успіхів ми матимемо набагато більше”, — заявив Сергій Братчук.

Він відзначив, що з оптимізмом дивиться в майбутній 2024 року і впевнений, що Україна переможе.