Добове просування ЗСУ на 2,5 кілометри на “Лінії Суровікіна” є надзвичайно ефективним. 
 
Про це  розповів військовий експерт Сергій Грабський в інтерв’ю одному з українських медіа. 
 
«Треба розуміти, що таке глибина позицій. Таким чином, коли ми говоримо про просування на 2,5 кілометри, це саме в тій зоні, де ведуться зараз активні бойові дії, в зоні так званої „лінії Суровікіна“, яка є щільним укріпленням. Це говорить про дуже, дуже і дуже ефективне просування наших підрозділів на цьому етапі», — заявив Грабський коментуючи інформацію про просування ЗСУ на 2,5 км. 

Військовий експерт також пояснив, що серйозним успіхом є просування навіть на 100 метрів, бо це руйнує взаємодію позицій противника. 

Також за словами експерта, для прориву ЗСУ знищують артилерійські системи ворога. 
 
“Зверніть увагу на те, що ми знищуємо артилерійські системи. Вони серйозно дошкуляють і є певним чинником стійкості російської оборони. Але можемо її прорвати, ми над цим працюємо”, – зазначив Грабський. 

Натепер важко визначити, який напрямок перспективний. Крім Запорізького, можуть бути також інші, які ще не видно. 

Оскільки основний удар Сил оборони спрямований на Запоріжжя, російські окупанти намагаються відтягнути захисників на Луганщину. Там ворог зосередив 100-тисячне угруповання і штурмує наші позиції. 

Завдання-максимум росіян на цьому напрямку – взяти Куп’янськ і вирівняти лінію фронту по річці Оскіл. Однак українські захисники цього не допустять – вони грамотно вибудували оборону, зав’язану на висотах та інших природних перешкодах.