Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко продовжує ігнорувати своїх політичних опонентів і відмовлятися від політичних дебатів і провокує своїх шанувальників на розпалювання скандалів в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо

Про це розповів кандидат в Президенти Анатолій Гриценко.

Популярне: "В ліжку з КГБ та п'ята дитина": Чим живе та займається одіозна заступниця Черновецького, Ірена Кільчицька

Політик розповів, що після своєї пропозиції, яку він зробив Юлії Тимошенко щодо проведення публічних дебатів, на його сторінці в соціальній мережі Фейсбук почалися справжні скандали. За словами Гриценка його сторінку просто атакували «юлеботи».

Гриценко додав, що коментарі були «шаблонними». Шанувальники Тимошенко просто повторювали слова жінки, заявляючи про те, що проводити дебати нерозумно, а також обливали брудом самого політика.

«Заблокував 200+ юлеботів і видалив їх всі рівно-брудні, як за штабними темниками, коментарі. Під моїм зверненням до Тимошенко Ю.В. щодо публічних дебатів з нею з приводу принципово різного бачення нової Конституції. »

Також Гриценко додав, що сама Тимошенко досі не вступила з ним в контакт і не дала конкретної відповіді.

Нагадаємо, що Анатолій днем ​​раніше запропонував Юлії взяти участь в дебатах на тему Конституції України. Гриценко заявив, що не згоден з тими тезами, які висунула лідер «Батьківщини».