В “Опозиційній платформі – За життя” спостерігають конфлікт. Партія нібито розкололась на 2 частини. Цьому є одне пояснення – Кремль не може виділяти багато грошей для всіх. Про це йшлося у програмі “Між іншим” на 24 каналі

Таку думку висловив політолог Микола Давидюк. Також у програмі Дмитро Гнап та Денис Казанський обговорили дії Кремля з російським адвокатом Миколою Полозовим.

Про підтримку ОПЗЖ Кремлем

Давидюк: Кремль не може любити всіх одночасно і на всіх виділяти дуже багато грошей. Якщо брати цю старшу вікову групу ОПЗЖ, то там винятково відбувається боротьба за потоки, за управління партією і найголовніше – над проросійським кандидатом в президенти.

Мовиться про те, що ОПЗЖ розкололась на 2 частини. В одній Юрій Бойко та Сергій Льовочкін, а в іншій – Віктор Медведчуком та Вадим Рабінович. Таку думку висловив і журналіст Денис Казанський.

Для них дуже важливо контролювати цю позицію, для них вона смертельно важлива. Це їхня змога “звучати” на Заході з цим меседжем, літати в Кремль і об’єднувати окремі політичні впливи на місцях, щоб можна було триматись на політичному плаву.

Треба розуміти, що це люди зовсім різних світів. Їх об’єднує Кремль, якась проросійськість, ненависть до України. Однак там теж не так багато місця для всіх.

Фактично 3 роки вони проводять спільну політичну або довколаполітичну, медійну, пропагандистську діяльність.

Про сварку Шарія і Портнова

Давидюк: Не виключаю, що в цьому інтернет-середовищі Анатолія Шарія, Андрія Портнова і Олени Лукаш можуть бути і награні мотиви. Тому що ми знаємо, як в Росії дуже часто люблять створювати скандали між зірками тільки заради того, щоб привертати до них увагу.

Зі сторони це виглядає як прекрасна російська опера про жабу і гадюку. Хто б з них не програв – всі будуть задоволені. Ще краще, щоб програли обидва (Шарій і Портнов – 24 канал).

Що відомо про сварку?

Анатолій Шарій заявив, що Портнов переслідував його партію і має компромат. Також Шарій вважає, що Портнов стоїть за обшуками у засновників громадської організації “Партія Шарія”. Зазначимо, що раніше Служба безпеки України повідомила блогеру про підозру у держзраді.

Про проблему Медведчука

Давидюк: Проблема Медведчука в тому, що він захотів стати олігархом №1 і головним проросійським депутатом від ОПЗЖ.

Він зауважив, що ще перед санкціями олігарх публічно собі дозволяв маніпулювати в соціології: яке місце він нібито займає в рейтингах і кого обганяє.

Утворилась, як вважає експерт, дуже вигідна кулуарна і ситуативна ситуація для однопартійців Медведчука, які просто його позбулись.

Його почали “з’їдати” свої:

  • з однієї сторони – олігархи;
  • з іншої – рідні з ОПЗЖ.

Дуже цікаво, що Медведчук, який завжди був міфічним злом – і драконом, і динозавром – виявився типовим звіром українського політичного лісу і просто зник.

Він зазначив, що наразі проросійський нардеп випав з десятки найвпливовіших політиків. Можливо, він входить в рейтинг 50-ти найвпливовіших, або навіть нижче.

“Відбулась демонстрація справжньої сили. Його сила – винятково родинні, дружні відносини з диктатором Путіним, які давали йому тут можливість трохи заробити, якщо є лояльний ситуативний президент”, – додав політолог.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.