Військовий експерт Олег Жданов заявив, що російські окупаційні війська можуть змінити свою тактику ударів по цивільній та енергетичній інфраструктурі України.

“Якщо ми найближчим часом, сьогодні-завтра, отримаємо ракетний удар, то можна буде говорити про зміну тактики. І перехід Росії від масованих ракетних ударів до групових”, – сказав Жданов в ефірі 24 каналу.

Як зазначив військовий експерт, групова атака відрізняється від масованої тим, що зменшується кількість ракет в ударі до кількох десятків. Водночас збільшується частота ударів.

“Зміниться тип ракет. Внаслідок того, що ці ракети надзвукові, ефективність їх застосування збільшиться. В цьому проблема, і ми маємо бути готові”, – наголосив Жданов.

Натомість масований удар, за словами експерта, налічує 70 і більше ракет. Жданов вважає, що Росія навряд уже спроможна на такі удари, хоча повністю відкидати цей варіант не можна. Зміна тактики, припустив Жданов, може бути спричинена тим, що кількість ракет в Росії вже не дозволяє зробити масований удар за допомогою 80 чи 90 ракет.

Нагадаємо, РФ здійснила ракетну атаку на Київ вранці в суботу, 14 січня. В Офісі президента України розповіли, що були атаковані об’єкти критичної інфраструктури. Мер міста Віталій Кличко повідомив, що вибухи сталися в Дніпровському районі Києва. У Голосіївському районі столиці уламки ракети впали на нежитлову територію. Постраждалих немає.