Заступниця Парубія запевнила, що вже надіслала спікеру Ради відповідну заяву.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко направила очільнику парламенту Андрію Парубію заяву про зняття з неї недоторканності.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За словами Геращенко, до таких дій вона вирішила вдатися через народного депутата України від БЮТ Андрія Сенченка, який збирався подати на неї до суду через заклик пролонгувати закон про особливості місцевого самоврядування Донецької і Луганської областей, "аби посилити переговорчі позиції наших дипломатів щодо санкції проти РФ".

"Такий собі Андрій Сенченко, член "Батьківщини", який жодного разу разом із ЮВТ не був на Донбасі (як і в Криму в лютому – березні 2014-го) вимагає зняти з мене недоторканність і подати до суду за мою політичну позицію щодо Донбасу. Супер. З радістю. Я вже направила на голову ВР заяву з вимогою на першому засіданні ВР в вересні 2018 першим питанням на вимогу "Батьківщини" поставити питання зняття з мене недоторканності", – заявила вона.

Окрім цього Геращенко наголосила, що вимагатиме поставити голосування змін до Конституціі щодо недоторканності всіх депутатів."Цікаво, як проголосує БЮТ. На відміну від ЮВТ, ходжу без охорони і не боюся зняття недоторканності. Сподіваюся, БЮТ проголосує в повному складі. Це буде важливий сигнал до наших американських і європейських партнерів, які зараз вмовляють нас пролонгувати цей закон. Так от – Батьківщина проти! А я готова до суду з Сенченком і "Батьківщиною". Вже є позови від Беркуту і Штепи. Тепер і "Батьківщина". Шарман", – резюмувала вона.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП


Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду якнайшвидше прийняти зміни до Конституції щодо скасування недоторканності народних депутатів.

"Я чекаю, що Верховна Рада, не зволікаючи часу, якнайшвидше прийме ці зміни до Конституції. Адже кожен народний депутат обіцяв зняти депутатську недоторканість. Прошу, зараз дуже гарний час для цього рішення", – сказав він.