полт

У суботу, 8 серпня, міністр оборони Степан Полторак провів розширене засідання колегії оборонного відомства під час якого розкритикував підлеглих за неспроможність до інновацій.
Про це інформує прес-служба Міноборони, передає Корупція.Інфо з посиланням на Укрінформ.

"У питаннях реформування Збройних Сил ми не маємо права на помилку. Усі аспекти воєнної реформи мають бути ретельно розраховані та обгрунтовані", — наголосив Полторак.


За його словами, це стосується і створення системи управління, і системи навчання військовослужбовців, і способу комплектування – суто контрактна армія, контрактна армія з резервістами або інший варіант, питань соціального захисту військовослужбовців.

"Перші оперативні розрахунки ми вже маємо. Наразі я очікую від Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міноборони та Генштабу Збройних Сил більш рішучих і наполегливих кроків у питаннях запровадження воєнної реформи та удосконалення системи оборонного планування. Результати консультативно-дорадчої допомоги іноземних радників та напрацювання волонтерських організацій не мають бути відокремленні від процесу оборонного планування та ця робота, в кінцевому рахунку, повинна обов’язково знайти своє відображення у програмних документах реорганізації та розвитку Збройних Сил України", – зазначив керівник оборонного відомства.


Полторак підкреслив, що основними причинами існуючих проблем вважає недостатню ефективність роботи окремих керівників Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил, зокрема не спроможність до запровадження інновацій, мотивації підлеглих на досягнення конкретного результату.

"Питання прогнозування та перспективного планування, запровадження системних змін у діяльності не стали пріоритетами окремих керівників, ця кропітка робота підміняється перманентним моніторингом стану справ на визначеній ділянці роботи. Міністерство оборони усвідомлює ризики, пов’язані з таким станом справ. За кожним фактом неналежного виконання обов’язків мною будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі і кадрові", – заявив міністр.


Крім того, він наголосив й на необхідності забезпечення своєчасного, ефективного та результативного використання виділеного фінансового ресурсу, у тому числі і додаткового, відповідно до пріоритетів ЗСУ.