Слова афонських старців вже давно сприймають як істину, ніби їх устами промовляє до нас сам бог. Їх пророцтв багато бояться і побоюються, адже від них неможливо сховатися. Так, вони розповіли, що чекає Україну і Росію в найближчому майбутньому.

"Україну чекає важкий час, але воно триватиме недовго — по Божій волі, судилося створити могутню державу, порівнянне з Київською Руссю, бо дух святий Русі перебуває у Києві, і його розбудили люди. 22 роки   був всього лише летаргічний сон великого народу".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Афонські старці переконані, що Росію чекає крах і ізоляція, при цьому їх "цар", який править зараз, пробуде при владі не більше двох років.

"Росія, незважаючи на свої прагнення відродитися новою імперією, зазнає краху. Її чекає ізоляція і самодержавство. Але російський правитель протримається на троні лише два роки і піде з ганьбою. Сама Росія продовжить своє існування, але вже без частини земель на півдні і сході. Більшість російських провінцій стануть вільними від опіки Москви і будуть входити в російське держава на правах незалежних територій", – зазначають старці.

Раніше повідомлялося, що карпатських мольфарів українці завжди боялися і намагалися не заважати, але вірили в їх передбачення іноді більше, ніж настанови священнослужителів. На цей раз цікавість знову призвела до гір, вдалося дізнатися багато важливих речей, які, за їхніми прогнозами чекають нашу країну в 2019 році.