Kernes

Адвокат Геннадія Кернеса, Олександр Русин, приїхав на вулицю Островського у Києві, додому до одного з викрадених і побитих мером Харкова активістів Євромайдану – Сергію Ряполову.

Про це у Facebook пише народний депутат від "Народного фронту", радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Корупція.Інфо

"Уже сам прихід адвоката Кернеса додому до потерпілого – це тиск на тих, хто рік тому був викрадений, побитий і хто, бачте, посмів вимагати Закону та Правосуддя над самим великим Геннадієм Кернесом", – заявляє Геращенко.

Нагадаємо, що Дзержинський районний суд міста Харкова  оголосив перерву у розгляді справи міського голови Харкова Геннадія Кернеса до 10.00 7 квітня через відстутність на засіданні потерпілих.

Суд над Кернесом перенесли на 7 квітня (ФОТО)

  

 

 

 

За повідомленням Геращенка, призначено підготовче засідання з розгляду по суті справи за підозрою Кернеса у викраденні, погрозі вбивства, тортурах учасників Харківського Євромайдану.
 
2 березня прокуратура заявила, що Кернеса підозрюють у викраденні людини, катуванні, погрозі вбивством. 4 березня в Генпрокуратурі повідомили про намір направити кримінальне провадження з обвинувальним актом до Вищого спеціалізованого суду України для визначення підсудності у справі.

26 березня Генеральна прокуратура України передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно Кернеса і двох його охоронців.

Харківський міський голова Геннадій Кернес заявляв, що кримінальна справа проти нього є сфабрикованою.

Чиновник Кернеса , якого спіймали на хабарі, заарештований (ФОТО)