Заступниця голови Одеської області Марія Гайдар в інтерв'ю Телеканалу новин "24" заявила, що Україна воює з Росією.

Політик вважає це фактом.

Там є російські військові, вони там гинуть. Там є військова техніка. Мирні переговори про відвід озброєння. Це факт, що йде війна, де гинуть люди і є біженці,


— сказала Гайдар.

Крім того, вона звинуватила у всіх подіях, що відбуваються в Україні, російську владу. Гайдар впевнена, що Росія відправляє в україну політтехнологів і військових.

 

Також новопризначена заступниця губернатора Одещини Марія Гайдар в ефірі Телеканалу новин "24" розповіла, як отримала посаду, чим займатиметься в Одесі і з ким воює Україна.

Чи вважаєте ви себе зрадником Росії?

— Я вважаю, що я не зрадник Батьківщини. Я народилась в Росії, працювала там, в мене всі покоління родини жили у Росії. Дії Росії щодо України я вважаю категорично не правильними, тому я хочу бути тут и працювати тут. Щоб перемогти, Україна має досягти успіху.

Чому Саакашвілі обрав вас?

— Ми раніше не були знайомі з Саакашвілі. Йому мене порекомендували спільні знайомі. Я приїхала, поспілкувалась з командою, з Міхеїлом і він мені зробив пропозицію.

Чим займатиметеся в Одеській області?

— Соціальною сферою. Дуже гостра ситуація з біженцями, особливо з інвалідами. Їх розмістили в санаторіях, вони там живуть і весь час їм обіцяли щось зробити, а результату нема. Треба вирішити їх проблеми, як вони житимуть, в які школи чи садочки ходитимуть їх діти. Зараз займаємось приймальною, щоб можна було працювати з людьми. Хочемо зробити громадську приймальню нового зразка. Плануємо отримати допомогу від міжнародних програм, гранти на якісь проекти.

Чому ви не відповіли на питання журналіста "З ким воює Україна?"

— Я не змогла відповісти на питання "з ким воює Україна?", тому що мені заважала журналістка, яка задала це питання. В мене були важливі розмови, а вона заважала.