Адвокати Дмитро Бугай і Віктор Чевгуз відвідали Надію Савченко у слідчому ізоляторі, а її сестра Віра залишила для неї передачу, передає Корупція.Інфо.

"Ми погодили апеляційну скаргу. Зараз протягом години-півтори повеземо й здамо її в Апеляційний суд. За пару днів буде призначено апеляційний розгляд", – сказав Чевгуз на виході з СІЗО одному з українських телеканалів, передає "Українська правда". 

Бугай додав: "Надія Вікторівна дійсно оголосила голодування. Відповідне звернення вона написала керівнику цієї установи" 

"Чесно кажучи, схудла, змарніла трішки – але посміхається, тримається", – зазначив він.   

Раніше Віра Савченко повідомила, що особисто сестру не бачила, але до неї пішли адвокати. 

"Мені дадуть дозвіл, можливо, коли слідчий розгляне мою заяву. Мені і мамі повинні дати дозвіл як найближчим родичам", – сказала вона і додала, що провела в СІЗО близько години. 

"Адвокати пішли на побачення. Я чекаю їх, щоб дізнатися про стан справ і перебіг подій. Вони так само почекали годину зі мною", – сказала Віра Савченко. 

"Апеляційну скаргу подаватимемо сьогодні. І я так розумію, що адвокати зараз по цій справі спілкуватимуться з Надією. Я чекаю адвокатів, щоб зрозуміти, коли буде апеляційний суд", – повідомила вона. Надія сестрі нічого не передавала. "Це неможливо", – сказала Віра.  

Щодо голодування сестра нардепа лише сказала: "Голодування – це її зброя проти тоталітарних режимів як в Кремлі, так і при цій владі, яка йде слідами Путіна". 

На запитання, що передали, Віра Савченко відповіла: засоби гігієни, пральний порошок, шампунь, зубну щітку й пасту. 

Не прийняли електрочайник і килимок: "Можна тільки кип’ятильник" 

Популярне: "Лодирі. Тільки сидять в ресторанах – пиво, водка, віскі. Нахр*н вони потрібні": Москаль накинувся на представників ОБСЄ

"Вона просила передати воду – воду не прийняли. Її можна тільки купувати: кладеш гроші на рахунок – і сам арештант собі замовляє воду", – зазначила сестра нардепа. 

Нагадаємо, 23 березня суд обрав Савченко запобіжний захід у вигляді арешту терміном на 59 діб – до 20 травня – без альтернативи внесення застави.