Син екс-президента Порошенка – Михайло розповів, що розмовляє в повсякденному житті російською. Про це він повідомив на акції перед будівлею ДБР, куди Порошенка-старшого викликали на допит.

“Звичайно, в ідеалі було б розмовляти українською, але я говорю по-російськи”, – сказав він.

Йому поставили запитання, а як до цього ставляться його батьки.

“Ну, репресій немає, але мені батько ставив пару раз питання, просив, щоб я все-таки намагався (говорити українською мовою – Ред.)”, – відповів Михайло.

Так само син Порошенко відповів, що багато людей в його оточенні розмовляють російською, але додав, що любить українську мову “всім серцем”.

Нагадаємо, що разом з прихильниками Порошенка на мітинг у понеділок, 12 серпня, вийшли його син Михайло і дочки Євгенія та Олександра. Сам допит тривав 2 години, а глава ДБР Роман Труба заявив, що наступного разу екс-президент може допитуватися на поліграфі.

Також ми розповідали, що кількість кримінальних справ навколо екс-президента України Петра Порошенка зростає майже в геометричній прогресії. Так, минулого тижня з’ясувалося, що Держбюро розслідувань розпочало нове, чотирнадцяте за рахунком, провадження стосовно екс-президента. Порошенка на цей раз “шиють” незаконний перетин кордону при поїздці в сімейну відпустку на Мальдіви в 2018 році.