Молода мешканка Румунії Ірина Плеша вбила власного сина, прийнявши його за диявола.

33-річна мешканка Крайова мала цілком благополучну сім'ю: чоловіка і трьох дітей у віці восьми років, трьох років і одного року. Жінка працювала в Департаменті соціальної допомоги і захисту дітей.

На вихідні сім'я вирушила в гості до батьків жінки в село Долж в Унірій. Ірина пішла спати в одну кімнату з трирічним сином. Вночі жінка прокинулася, задушила дитину, включила світло і розбудила чоловіка.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

– Вона сказала йому, що побачила диявола в ліжку поруч і вбила його. Жінка затримана і арештована судом на 30 днів. Крім того, їй в Бухаресті належить пройти медичну експертизу, – повідомила прес-секретар місцевої прокуратури Магда Бадеську.

Відносно багатодітній матері порушено кримінальну справу за звинуваченням у вбивстві.

Нагадаємо, У Польща 36-річна українка народила дитину на підприємстві переробки овочів і фруктів у Мілєйові і потім намагалася її вбити.

Подія сталася ввечері 25 липня. Жінка відійшла від конвеєра і пішла до туалету. Після того, як вона довго не поверталася, її почала шукати сестра, виявивши її закривавленою в туалеті. Інші працівниці знайшли у пластиковій ємкості дитину. Дівчинка, що початково не давала знаків життя, за мить відкрила очі і почала дихати. Її відвезли до лікарні у Сьвідніку.