Колишній президент Ізраїлю Шимон Перес госпіталізований в лікарню Шиба в Тель а-Шомер.

Про це повідомляє Newsru.co.il.

Співробітники канцелярії Шимона Переса повідомили, що причиною госпіталізації стали підозри на інсульт. За їх словами, Шимон Перес знаходиться в свідомості.

Як передає одна з радіостанцій, у "Шибу" екс-президент був доставлений не на "швидкій", оскільки в службі МАДА нічого не відомо про його госпіталізацію. По всій видимості, Переса привіз у лікарню хтось з родичів або помічників.

За інформацією місцевих ЗМІ, Шимон Перес був доставлений в лікарню ще вдень зі скаргами на погане самопочуття і біль. Ввечері, вже коли він перебував під наглядом лікарів, він переніс інсульт.

Як передає "9 канал", за повідомленнями, колишній президент Ізраїлю Шимон Перес знаходиться у важкому стані. Він введений в штучну кому і підключений до апарату штучного дихання.

Зазначимо, що 5 вересня відразу після повернення з Італії, де Шимон Перес брав участь у роботі міжнародної конференції, він переніс операцію з встановлення кардіостимулятора. Операція проводилася під місцевим наркозом. Вже на наступний день він був виписаний з клініки.

У січні 2016 року екс-президент Ізраїлю Шимон Перес був госпіталізований з болями в грудях, тоді він успішно переніс операцію.

Нагадаємо, 2 серпня Шимону Пересу виповнилося 93 роки.