У Покровську (Донецька область) затримано шість осіб, які обкрадали пенсіонерів, користуючись їхньою добротою і гостинністю. На рахунку зловмисників 8 крадіжок, сума збитків – більше 50 тисяч гривень, передає Корупція Інфо

Як повідомляє портал «Антикор» з посиланням на поліцію регіону, "працювали" правопорушники однаково. Спочатку вони підбирали жертву – як правило, літню пенсіонерку. Після цього злодії приходили до бабусі і просили нагодувати малолітню дівчинку. Поки господиня пригощала дитини, інші члени групи потайки заходили в квартиру і крали коштовності і гроші. Коли на крадіжку йшло багато часу, "голодній дитині" ставало погано, і бабуся відволікалася на більш тривалий час. 

Злодіями виявилися місцеві жителі: чотири жінки (24, 27, 34 та 55 років), 38-річний чоловік і 12-річна дівчинка. Вони зізналися у злочинах.

Дві зловмисниці вже були неодноразово судимі за аналогічні правопорушення, відбували покарання та звільнилися з колонії близько трьох місяців тому. 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 6 років.