савченко

Українська льотчиця, народний депутат, Надія Савченко не може самостійно вийти з голодування, їй необхідна допомога лікарів. Про це заявила сестра ув'язненої в Росії українки Віра Савченко в інтерв'ю DW, передає Корупція.інфо

"Надя збиралась триматись до 40 кілограмів. Але це неможливо. І я дуже сподіваюсь, що лікарі і сама вона припинять це. Бо ресурс організму надалі вже нульовий", – сказала вона.

За словами Віри Савченко, сестра намагалася пити бульйон, але її організм не сприймає їжі.

"Три дні поспіль Надя почувала себе жахливо. У неї були блювота, судороги, болі у шлунку. Щоб це припинити, вона вживала курячий бульйон і збирається це робити надалі. Але зрозуміло, що курячий бульйон – це зовсім не те, що потрібно в такому стані. Там немає вуглеводів. Утім, це те, що дали тюремні лікарі", – зазначила вона.

Віра Савченко повідомила, що Надія чекає на делегацію українських лікарів, які мають її оглянути. Вона відмовляється від допомоги німецьких медиків, адже вважає, що після них до неї не допустять українських. Крім того, перед візитом лікарів тюремні медики колють Савченко глюкозу, аби показники були кращі. Щоправда, німецькі лікарі зробили тільки УЗД, а аналіз крові ще не готовий.

"Кров покаже усе", – переконана сестра.