Лікарі просять допомоги в пошуку рідних постраждалої, в якої важкі травми.

На Київщині розшукують рідних дівчини, яка потрапила в ДТП і вже шість днів перебуває у комі у Васильківській лікарні. При собі вона не мала ні документів, ні телефона.

Медики називають її "Невідома". Вона не реагує на людей та ледь рухає тілом, пацієнтка не приходить до тями і вже шостий день перебуває на апараті штучного дихання. "На професійній мові стан її відповідає кома-1, при надходженні була кома-4. Тобто трошки є позитивна динаміка", – кажуть лікарі.

На Київщині розшукують рідних дівчини, яка потрапила в ДТП і перебуває у коміЗа життя тендітної дівчини борються медики Васильківської лікарні. Пацієнтка не приходить до тями і вже шостий день на апараті штучного дихання. Із численними переломами та множинними саднами постраждалу привезли з місця ДТП ще 30 липня.

Популярне: Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП


За тиждень медики та правоохоронці не змогли встановити ані вік, ані особу постраждалої. Жодної звістки немає від рідних. Єдина особлива прикмета – татуювання на лівому передпліччі. Вага дівчини десь 50 кг, в день аварії була вдягнена у червону футболку та світлі джинси. Нині стан її стабільно важкий, жодних гарантій на одужання медики поки що дають. Але просять вдивитися в обличчя дівчини та допомогти знайти її рідних.