Печерський районний суд Києва увечері 29 липня обрав запобіжний захід для Олександра Волкова, який підозрюється в організації викрадення учасників Евромайдана Ігоря Луценка та Юрія Вербицького і вбивства останнього в січні 2014 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ніби кінець світу прийшов!!! У Кривому Розі пройшов страшний смерч і град, який все нищив. Там було справжнє пекло (ВІДЕО)

Він повинен утримуватися під вартою до 26 вересня 2017 року.

Волкову висунули підозру за ст. 115 (вбивство), ст. 127 (катування) та ст. 146 (викрадення людини) Кримінального кодексу, повідомляє Медійна ініціатива з прав людини.

Волкова затримали вранці в суботу, повідомив раніше депутат Верховної Ради Мустафа Найєм.

"У підозрюваного вранці був обшук, за результатом якого і було прийнято рішення затримати. По цій справі вже дев'ять осіб в бігах. Якщо зараз суддя не прийме рішення про взяття під варту, є ризик отримати десятого – організатора", – написав він у фейсбуці.

Луценко у своєму фейсбуці повідомив, що Волков – імовірно довірена особа "спиртового короля" Олексія Чеботарьова, який під час Евромайдана займався організацією "титушек".

"Волков – це ланка між рядовими титушками, може дати чіткий вихід на Чеботарьова [Віктора] Зубрицького з [Віталієм] Захарченко", – заявив він.