У зв’язку з виходом Великобританії з Євросоюзу, Україна втратить кілька тижнів чи місяців для запровадження безвізового режиму.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала віце-спікер парламенту Ірина Геращенко, передає Корупція Інфо.

Втім, вона переконана, що нам скасують візи ще в цьому році.

"Твердо переконана, що Україна отримає безвіз цього року. Ми все для цього зробили і зараз головне завдання – твердо і щоденно нагадувати ЄС про виконання їхніх зобов'язань. І наполягати на проходженні всієї процедури в Європарламенті і Раді ЄС без зволікань", — зазначила депутат від БПП.

На думку Геращенко, Brexit вплине на час отримання безвізу, адже зараз всі європейські структури і інституції зосереджені на його результатах і всі інші питання тимчасово відійшли на другий план.

Вона сподівається, що в профільних комітетах Європарламенту українське питання розглянуть на цій сесії чи на початку наступної і потім відразу винесуть питання до сесійної зали.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що у зв'язку з референдумом про вихід Великобританії зі складу ЄС у питанні безвізового режиму для України може бути відстрочка.